RadioAventura 2024 se întoarce la Pitești! „Aventurierii Morning ZU” vor fi marți, 2 iulie, în Piața Primăriei, unde vor strânge galeria pentru România! Echipa Moraru & Buzdugan ajunge la Pitești pentru meciul România – Olanda, după ce a urmărit, cu fanii în stradă, meciurile naționalei la Brașov, Baia Mare și Galați!
„După încheierea meciului, vom cânta și vom dansa pe #MuzicaAia pentru echipa națională, pentru curajul de a-și înfrunta adversara pe teren”, transmit simpaticii oameni de radio.
Radio ZU susține Generația de Suflet! „Băieți, suntem cu toată inima alături de voi! Luptăm împreună cu voi pentru victorie!” – Moraru & Buzdugan, Radio ZU.
Acasa Actualitate „Aventurierii Morning ZU”, Moraru & Buzdugan, astazi, in Piata Primariei, sustin echipa...







































